Šperk jako dárek

Ačkoliv by to mnozí nečekali, šperky či modní doplňky se považují jako nejvhodnější dárek. Tedy ihned po květinách a čokoládách, ale víte, kam tím mířím. Pokud někdo hledá vhodný dárek, se šperkem prostě nemůžete šlápnout vedle. Vždy jím dáte najevo, jak si daného člověka vážíte. A z vlastní zkušenosti vím, že šperky dělají největší radost. Proč tomu tak je? Protože vám může vydržet celé roky a stát se tak nedílnou součástí Vašeho života. 

Výhodou šperků je také to, že je většinou kupujeme v nádherných dárkových krabičkách, takže už první dojem máme skvěle zajištěn. Ihned po otevření krásné krabičky tak naši blízcí spatří lesk a třpytivost nádherného šperku a upadají tak do úžasu, ne-li do kómatu.

Teď si řekneme něco o tom, jak šperk, který nám poslouží jako dárek připravit. 

Dárková krabička

Dárkovou krabičku považuji jako naprostý základ, bez kterého se prostě nemůžete obejít. Pokud někomu darujete šperk jen tak, zkazíte tím zřejmě celý dojem. Barvu krabičky je vhodné volit podle barvy šperku. Bílou krabičkou ale nikdy nic nepokazíte, takže pokud plánujete darovat šperk například ze stříbra či zlata, pak je bílá jasnou volbou. 

Dárková taška

Pokud nám na někom opravdu záleží, měli bychom samotnou krabičku se šperkem uložit také do dárkové taštičky, čímž celkový dojem samozřejmě ještě pozvedneme. Barvu této dárkové taštičky bych volil stejnou, jako je barva krabičky, ve které je šperk uložen. Velikost taštičky bývá při darování šperků vždy menší. Ideálně o něco málo větší, než je dárková krabička.

Osobní dopis 

Velmi vhodné je také vložit k balíčku ručně psaný dopis s věnováním. Do dopisu můžeme také uvést, jak nám na daném člověku záleží. V kombinaci všech těchto tří rad uděláme ten nejlepší dojem, a omdlení z úžasu našeho blízkého máme prakticky zaručeno. Stejně tak ručně psaný dopis obdržíte při každé Vaší objednávce v naše e-shopu. Zejména proto, že Váš úžas je naším blahem. 


Dobré je také pečlivě promyslet, komu daný šperk hodláme darovat. Šperk volíme vždy podle typu osobnosti. Něžné slečně nepochybně nemůžeme darovat těžší šperk, který by mohl symbolizovat sílu, ale měli bychom volit něco jednoduchého a elegantního. Mnohdy se lidi dotazují, jak poznat, že tento šperk se hodí právě pro něj nebo pro ni. Odpověď je jednoduchá. Stačí se zamyslet jaký daný člověk je, a máme většinou ihned jasno v tom, jaký šperk budeme vybírat. 

Pokud byste si přesto nevěděli rady, tak jsme tu pro Vás a kdykoliv Vám s čímkoliv pomůžeme. 
Autor článku: Tadeáš Jakúbek
Osobní instagram: @tadeasjakubek