Myšlenka našeho projektu

Naší první zastávkou je obsáhnout na náš e-shop všechny kategorie produktů, které by mohl potřebovat každý. První zastávkou jsou šperky, které již brzy dotáhneme k dokonalosti, dále se podíváme na bižuterii, následně se budeme věnovat módním doplňkům, kosmetice a dalším věcem, které Vám naservírujeme s takovým servisem, že si z nákupu odnesete zážitek, který jinde nenaleznete. Snažíme se s každým zákazníkem navázat osobní vztah a individuálně se věnovat jemu a jeho potřebám. Jde nám o lidi, o jednotlivce, ne o krátkodobý zisk.

Všechny vydělané peníze využíváme na budování našich služeb a rozšiřování produktů, takže když uděláte jeden nákup, tak jste posunuli náš e-shop o krůček dál a sami uvidíte změny, díky kterým bude umožněno nakupovat ještě větší spektrum produktů, které s velkou pravděpodobností využijete i Vy. Děláme maximum a náš posun jde vidět každým dnem. 


O naší společnosti 

Proč to děláme? Aby jsme si mohli trochu přilepšit nebo tak něco? To opravdu ne. Všechny vydělané peníze nyní investujeme do našeho e-shopu, zkvalitnění a rozšíření našich služeb, protože každý náš zákazník si zaslouží komfort. A za tím si stojíme. 


Jak toho dosáhneme? 

Ukážeme Vám cestu, projít už musíte sami. Ukážeme lidem, co tu máme a necháme na nich, ať se svobodně rozhodnou. Ať už se rozhodnou podpořit splátku něčího nového auta nebo podpoří projekt, který může vykouzlit úsměv na tváři jim samotným, nebo jejich blízkým, vždy je to jejich volba. Nemusíme nikoho do ničeho tlačit, spokojenost je na prvním místě. Každý den pro Vás chystáme obsah na sociálních sítích, protože máme rádi věci, které jsou moderní a dávají tak lidem nové možnosti. A to my chceme. Chceme být Vaše možnost, Vaše řešení problému, nebo jen chceme být ti, kteří vám pomůžou vykouzlit upřímný úsměv na tváři vašich blízkých. 

A kdo za tím tedy stojí? 

Někdo kdo rád pracuje na věcech, které mají smysl. Těší mě. Jmenuji se Tadeáš Jakúbek a jsem mladý podnikatel, co chce dělat věci prostě trochu jinak. Rád pracuji na věcech, co nejsou hotové za týden nebo za měsíc, protože takové věci přinášejí ty nejkrásnější výsledky. A o ty já stojím. Mimo jiné miluji sport, hudbu a rád si občas otevřu nějakou tu knihu. Brzy také začnu pracovat na osobním blogu, kde nastíním své myšlenky ještě v trochu jiném světle. Ale nebudu předbíhat, čeká nás ještě hodně práce. Teď už je jen na Vás, zda ti má myšlenka dává smysl.

"Utváří nás rozhodnutí, která děláme"
- Patrick Ness -